• Başbakan Yıldırım, Bingöl’de

  Başbakan Binali Yıldırım, Çapakçur Köprüsü’nün resmi açılışı gerçekleştirdi. Yıldırım, SÜTAŞ için müjde verirken, İsrail’in Kudüs halkına yönelik gerçekleştirdiği insanlık dışı saldırılar hakkında, “Filistin’de şehit edilen 63 kardeşimizin katili İsrail yönetimi olmakla beraber, aynı zamanda Kudüs’e büyükelçiliğini taşımada ısrar eden Amerikan yönetimidir, ikisi de sorumludur. Bölgeyi kana bulamışlarlardır, istikrarı, barışı malesef yıkmışlardır. Malesef Ramazan ayında böyle hazin bir tablo ile karşı karşıya geldi” dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, SOCAR Star Rafinerisi Açılış Töreni’ne katıldı

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Aliağa'da inşa edilen STAR Rafineri, Petkim Rüzgar Enerjisi Santrali, Petlim Konteyner Limanı ve Aliağa Genel Müdürlük binası açılışına katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Kadın Kolları Kongremiz

  Kültür Merkezi'nde yapılan 5.Kadın Kongremiz yoğun katılım ve büyük coşkuyla tamamlandı.
  Teşkilat
 • Milletvekili adaylarımızı delegelerimize tanıttık

  İl Başkanlığımızca organize edilen programda milletvekilliği aday adayları 4'er dakika söz alarak partililerimizi kendilerini tanıttı, projelerinden bahsetti.
  Teşkilat
 • “Diriyiz, Güçlüyüz, Sahadayız”

  Erken seçim açıklamasını değerlendiren İl Başkanımız M.Hanefi Güler, “İl, ilçe teşkilatlarımızla tam bir uyum içerisinde yarın seçim varmış gibi çalışıyoruz. Diriyiz, Güçlüyüz, toplumun her alanında sahadayız” dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile Star Rafinerisi’ni gezdi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, açılış öncesi tesisi gezerek, bilgi aldı.
  Genel Başkan'dan
 • Karlıova, Solhan ve Kiğı ilçelerimizi ziyaret ettik

  İl Başkanımız Mehmet Hanefi Güler, Karlıova, Solhan ve Kiğı teşkilatıyla istişare toplantısında bir araya geldi, ilçelerde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • Esnafımızı ziyaret ettik

  İl Başkanımız Mehmet Hanefi Güler yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Yeraltı Çarşısı, Belediye İşhanı ve Ulu Camii Pasajı’ndaki esnaflarımızı ziyaret etti.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Dokuz Eylül Üniversitesi Akademik Yıl Açılış Töreni’ne katıldı

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sabancı Kültür Sarayı'nda düzenlenen Dokuz Eylül Üniversitesi Akademik Yıl Açılış Töreni'ne katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Başbakan Yardımcımız Fikri Işık Bingöl’de

  Başbakan Yardımcımız Fikri Işık, ilimize yaptığı ziyarette Bingöl Valiliği’ni ziyaret etti. Cuma Namazını Ulu Camii’de kılan Işık, ardından İl Başkanımız Mehmet Hanefi Güler ile birlikte Genç Caddesi’nde esnaf ziyareti yaptı. Vatandaşlarla hasbihal etti. Daha sonra İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Başbakan Yardımcımız Işık, teşkilat üyelerine gündeme ilişkin değerlendirmede bulundu. Ardından Kadın Emek Çarşısı'nda Ak Parti İl Teşkilatı tarafından organize edilen sergi gezildi. Daha sonra Ak Parti Bingöl Belediyesi’ni ziyaret eden Işık, son olarak bölgenin kanaat önderleri ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileriyle istişare toplantısı düzenleyerek havayoluyla ilimizden ayrıldı.
  Teşkilat

Bingöl Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan