×

Ak Parti Bingöl İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 0 (426) 215 05 25

 • Birlikte Başardık!
  Bingöl AK İcraatlar
 • BİNGÖL’DEN 3-0 İSTEDİ

  Ak Parti Bingöl İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Kongrede katılımcılara hitap eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem; “Türkiye yeni bir kritik eşiğe daha girdi. Bu dönemde Bingöl’den yine büyük bir rekor bekliyoruz. Bingöl’ün 3-0 yapmasını istiyoruz” dedi. İşte kongrenin detayları ve yönetim listesi…
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı

  Genel Başkan'dan
 • 5. OLAĞAN KONGRE SÜRECİ BASIN AÇIKLAMASI

  Sayın Basın Mensupları, Değerli Arkadaşlarım, AK Parti Siyasi Hayata başladığı 14 Ağustos 2001 tarihinden itibaren aziz milletimize taahhüt ettiği ve bugün Yeni Türkiye olarak tanımladığımız demokratikleşme, refah toplumu, kalkınma, öncü ülke olma, ilerleme ve büyük medeniyetimizi geleceğe taşıma süreçlerinin tamamını siyasi yolculuğunun ve büyük başarı hikâyesinin bir destanı olarak gerçekleştirmektedir. AK Parti demokrasiye, milletin değerlerine, ülkemizin birlik ve beraberliğine gösterdiği sadakatle; darbe kurallarını, vesayet sistemini ve gerileme dönemlerini sona erdirmiştir. AK Parti Kurucu Genel Başkanı, Lideri Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve bu büyük davaya inanmış kadrolarıyla birlikte yüzyılımızın ilk 13 yılında kimsenin hayal bile edemediği 1. atılımı gerçekleştirmiştir. Bu atılımın kaynağı demokratik meşruiyet, siyasal meşruiyet ve 9 seçimde milletimizin ortaya koyduğu büyük destektir. Şimdi hedefimiz Cumhuriyetimizin 100. Yılı olan 2023’te 2. atılımı tamamlamaktır.
  Teşkilat
 • AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI AYDIN ÇEÇEN TAZEYİ MESAJI YAYINLADI

  Teşkilat
 • AK PARTİ İL BAŞKANI AV. YUSUF ÇOŞKUN TAZEYİ MESAJI YAYINLADI

  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Zonguldak’ta gazetecilerin sorularını yanıtladı

  Başbakan Binali Yıldırım, Zonguldak Limanı'nda düzenlenen Filyos Limanı Temel Atma ve Yapımı Tamamlanan Tesislerin Toplu Açılış Töreni'nin ardından Başbakanlığa ait otobüsle Valiliğe hareket etti.
  Genel Başkan'dan
 • İL BAŞKANI YUSUF COŞKUN BAYRAM MESAJI YAYINLADI

  Bingöl il Başkanı YUSUF COŞKUN, yayınladığı mesajda vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı.
  Teşkilat
 • BAKAN YILMAZ: ŞEHİT YAKINLARI BAŞIMIZIN TACIDIR

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, şehit yakınlarının baş tacı olduğunu ifade ederek: “Sizler, milletimiz için, ülkemiz için en değerli varlığını, canını feda etmiş, şehitlerimizin yakınlarısınız ve bize onların emanetisiniz. Hükümet olarak her zaman şehit ailelerimizin yanında olduk, bundan sonrada olmaya devam edeceğiz inşallah” dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Filyos Limanı Temel Atma Töreni’nde konuştu

  Başbakan Binali Yıldırım, "Sultan İkinci Abdülhamid'in hayali olan ve onun döneminden bu yana bekleyen Filyos Projesi sonunda hayata geçiyor. 150 yıllık hayal gerçek oluyor." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • İNSANLIK DIŞI KATLİAMI KINIYORUM”

  AK Parti İl Başkanı Yusuf Coşkun, İsrail’in Gazze’ye yönelik katliam harekâtını kınadı. Saldırıları ‘insanlık dışı’ olarak niteleyen Coşkun, kalıcı çözümün de “Bağımsız Filistin Devleti” ile mümkün olabileceğini vurguladı.
  Teşkilat

Bingöl Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan