• Başbakan Yıldırım, Bingöl’de

  Başbakan Binali Yıldırım, Çapakçur Köprüsü’nün resmi açılışı gerçekleştirdi. Yıldırım, SÜTAŞ için müjde verirken, İsrail’in Kudüs halkına yönelik gerçekleştirdiği insanlık dışı saldırılar hakkında, “Filistin’de şehit edilen 63 kardeşimizin katili İsrail yönetimi olmakla beraber, aynı zamanda Kudüs’e büyükelçiliğini taşımada ısrar eden Amerikan yönetimidir, ikisi de sorumludur. Bölgeyi kana bulamışlarlardır, istikrarı, barışı malesef yıkmışlardır. Malesef Ramazan ayında böyle hazin bir tablo ile karşı karşıya geldi” dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Al Sani ile bir araya geldi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • Kadın Kolları Kongremiz

  Kültür Merkezi'nde yapılan 5.Kadın Kongremiz yoğun katılım ve büyük coşkuyla tamamlandı.
  Teşkilat
 • Milletvekili adaylarımızı delegelerimize tanıttık

  İl Başkanlığımızca organize edilen programda milletvekilliği aday adayları 4'er dakika söz alarak partililerimizi kendilerini tanıttı, projelerinden bahsetti.
  Teşkilat
 • “Diriyiz, Güçlüyüz, Sahadayız”

  Erken seçim açıklamasını değerlendiren İl Başkanımız M.Hanefi Güler, “İl, ilçe teşkilatlarımızla tam bir uyum içerisinde yarın seçim varmış gibi çalışıyoruz. Diriyiz, Güçlüyüz, toplumun her alanında sahadayız” dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Kızılayı heyetini kabul ederek, kurban bağışında bulundu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık ve beraberindeki heyeti kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Karlıova, Solhan ve Kiğı ilçelerimizi ziyaret ettik

  İl Başkanımız Mehmet Hanefi Güler, Karlıova, Solhan ve Kiğı teşkilatıyla istişare toplantısında bir araya geldi, ilçelerde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • Esnafımızı ziyaret ettik

  İl Başkanımız Mehmet Hanefi Güler yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Yeraltı Çarşısı, Belediye İşhanı ve Ulu Camii Pasajı’ndaki esnaflarımızı ziyaret etti.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak Başbakanı el-İbadi ile ortak basın toplantısı düzenledi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak Başbakanı Haydar el-İbadi ile ortak basın toplantısı düzenledi.
  Genel Başkan'dan
 • Başbakan Yardımcımız Fikri Işık Bingöl’de

  Başbakan Yardımcımız Fikri Işık, ilimize yaptığı ziyarette Bingöl Valiliği’ni ziyaret etti. Cuma Namazını Ulu Camii’de kılan Işık, ardından İl Başkanımız Mehmet Hanefi Güler ile birlikte Genç Caddesi’nde esnaf ziyareti yaptı. Vatandaşlarla hasbihal etti. Daha sonra İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Başbakan Yardımcımız Işık, teşkilat üyelerine gündeme ilişkin değerlendirmede bulundu. Ardından Kadın Emek Çarşısı'nda Ak Parti İl Teşkilatı tarafından organize edilen sergi gezildi. Daha sonra Ak Parti Bingöl Belediyesi’ni ziyaret eden Işık, son olarak bölgenin kanaat önderleri ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileriyle istişare toplantısı düzenleyerek havayoluyla ilimizden ayrıldı.
  Teşkilat

Bingöl Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan