• ×

  İl Belediye Başkanı

  YÜCEL BARAKAZİ

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ABDULHAKİM YILDIZ

  Solhan

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MEHMET HADİ TOPRAKTAN

  Genç

  1950 BİNGÖL GENÇ DOĞUMLU İLK ÖĞRENİMİ GENÇ İLÇESİNDE ORTA ÖĞRENİMİ ELAZIĞ - DİYARBAKIR İ.H LİSESİNDE YÜKSEK ÖĞRENİMİ ERZURUM Y. İSLAM ENST DE TAMAMLADI 1976 DA BİNGÖL İ.H LİSESİNDE ÖĞRETMEN OLARAK GÖREVE BAŞLADI SIRASIYLA BİNGÖL KÜTAHYA YOZGAT VE ELAZIĞ İLLERİNDE.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  SALİH UÇAN

  Yedisu

  1956 YILINDA ESKI ADI ÇERME YENI ADI YEDISU'DA 9 KARDEŞIN EN KÜÇÜĞÜ OLARAK DOĞDUM. ILK VE ORTAOKULU YEDISU'DA OKUDUM. ENDISTRI MESLEK LISESINI BINGÖL'DE BITIRDIM.1979 YILINDA BINGÖL EĞITIM ENSTITÜSÜNÜ BITIREREK ÖĞRETMEN OLDUM.1979 YILINDA KONYA ILI KARAPINAR ILÇESINE ÖĞRETMEN OLARAK ATANDIM. BURADA ÖĞRETMENLIK VE IDARECILIK YAPARKEN 1982 YILINDA 4 AY KISA DÖNEM ASKERLIĞIMI DENIZLI'DE TAMAMLADIM.1983 YILINDA ROTASYONLA KARS ILI TUZLUCA ILÇESINE TAYNIM YAPILDI.2 YIL BURDA ÇALIŞTIKDAN SONRA KENDI ISTEĞIMLE BINGÖL ILI YEDISU ILÇESINE ATANDIM.1985'TEN 1994'E KADAR YEDISU'DA ÇALIŞTIM.1994'TE KENDI ISTEĞIMLE KOCAELI ILI GEBZE ILÇESINE ATANDIM.1995 VE 1996 YILLARINDA KONYA SELÇUK ÜNIVERSITESI EĞITIM FAKÜLTESI SINIF ÖĞRETMENLIĞI BÖLÜMÜNÜ BITIREREK LISANS MEZUNU OLDUM.2002 YILINDA KENDI ISTEĞIMLE BINGÖL ILI YEDISU ILÇESI YATILI ILKÖĞRETIM BÖLGE OKULUNA TAYNIM YAPILDI. AYNI OKULDA 2008 YILINA KADAR MÜDÜRLÜK YAPTIM.2008 TEMMUZ AYINDA KENDI ISTEĞIMLE EMEKLI OLDUM. EVLI VE 7 ÇOCUĞUM VAR. AK PARTIYE ÜYE OLDUM. TECRUBEMI VE BILGI BIRIKIMIMI HALKIMA VE BÖLGEME HIZMET ETMEK IÇIN DEĞERLENDIRMEK ISTIYORUM. BU NEDENDEN DOLAYI AK PARTIDE ADAY ADAYI OLDUM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  VEYSİ BİNGÖL

  Karlıova

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ZEKİ IŞIK

  Adaklı

  01.05 1960 ADAKLI ILÇE MERKEZINDE DOĞDUM. ILK ÖĞRENIMIMI ADAKLI ILK ÖĞRETIM OKULUN DA OKUDUM ORTA VE LISE KIĞI DA OKUDUM EVLI VE 4 ÇPCUK BABASIYIM TICARETLEN UĞRAŞMAKTAYIM.