• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET AYDİK

  Adaklı

  1978 BİNGÖL ADAKLI DOĞUMLUYUM TİCARET İLE UĞRASMAKTAYIM EVLİ 3 ÇOCOK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  BİLAL SAĞLAR

  Genç

  1963 Genç doğumluyum.Evli 3 çocuk babasıyım,Ortaokulu Erzurum'da okudum, Liseyi de Genç Lisesinde tamamladım.Bingöl Meslek Yüksekokulu mezunuyum. inşaat bölümü inşaat teknikeriyim.uzun yıllar inşaat teknikeri olarak çalıştım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  FEYZİ KIZIL

  Merkez

  1971 BİNGÖL MERKEZ AĞAÇELİ KÖYÜNDE OTURMAKTAYIM 2014 YILINDA AK PARTİ İL YÖNETİMİNE GİRDİM İL BAŞKAN YRD. İL ARGE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YAPTIM 2017 YILINDA AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA SECİLDİM LİSE MEZUNUYUM TİCARET İLE UĞRAŞMAKTAYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İLYAS BİNGÖL

  Karlıova

  1968 KARLIOVA DOĞUMLU OLUP ILK ORTA VE LISE ÖĞRENIMINI KARLIOVADA TAMAMLADIM. BIR YIL ÜNIVERSITE HAZIRLIK KURSLARINA KATLDIKTAN SONRA IASKERLIK GÖREVIMI KARAKUVETLERGÜCÜ ATLETIZIM MILLI TAKIMINDA TAMAMLADIM. ATLETIZM ANTRENÖRLÜĞÜ KURSLARINA KATILDIM. KARLIOVA YILDIRIM 1998/2007 KARLIOVA YILDIRIM SPOR KULUP BAŞKANLIĞI, AYRICA 20072008 YIILARINDA BINGÖL SPOR YÖNETIM KURULU ÜYELIĞINDE BULUNDUM. ULUSALVE YEREL BASINDA MUHABIR OLARAK ÇALIŞTIM. 1993 YILINDAN BERI KARLIOVA ILÇE MERKEZINDE IŞLETMECI ESNAF OLARAK IŞ YERI ÇALIŞMAKTAYIM. EVLI VE 4 ÇOCUK SAHIBIYIM. MISYONUM ÇALIŞANLARA YOL GÖSTEREN YAPTIKLARI IŞLERE ANLAM KAZANDIRAN BIR ORGANIZASYONU ILÇEDE KURMAK. VIZYONUM ARZULANAN VE ÇALIŞANLAR TARAFINDA BENIMSENEN BIR GELECEK ILÇEYE HAZIRLAMAK.21/07/2014 YILINDAN BERİ KARLIOVA AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINI YÜRÜTMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET SELİM GÜRTEPE

  Kiğı

  kiğı ilçe merkezinde petrol ofisi bayiliği,arçelik,aygaz bayiliği,inşaat gıda gibi alanlarda faaliyet gösteren şirket yönetim kurulu ,ve sahibi olarak görev yapmaktadır.İşletmekte olduğu şirket Adaklı İlçesindede faaliyet yapmaktadır.Sosyal alanlarda,ve etkinliklerde aktif rol almaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  METİN DERE

  Yedisu

  1966 yedisu doğumluyum.evli.lise mezunuyum.esnafım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NİHAT DOĞU

  Solhan

  1975 yılında Solhan’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Solhan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu’nda tamamladı. Lise öğrenimini Sivas Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamladıktan sonra 1999 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Sivas Meslek Yüksek Okulu Muhasebe bölümünü bitirdi. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesine yatay geçiş yaparak 2004 yılında İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. 2005 yılında yedek subay olarak askerlik görevini ifa etti. Solhan ve bağlı köylerinde 3 yıl vekil öğretmenlik yaptı. 2007 yılında Avrupa Birliği ve Devlet Planlama Teşkilatı’nca finanse edilen Solhan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Sanayi İşkoluna kaliteli insan kaynaklarının yetiştirilmesi ve geliştirilmesi projesinin koordinatörlüğünü yaptı. MÜSİAD (Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği) üyesidir. Solhan ilçe merkezinde serbest muhasebeci ve sigortacılık faaliyetlerini yürütmektedir. evli ve dört çocuk babasıdır. Aktif siyasete 1995 yılında Refah Partisi Sivas Gençlik Kollarında başladı. Fazilet Partisi Sivas Gençlik Kollarında aktif olarak çalıştı. 2001 yılında kurulan Adalet ve Kalkınma Partisi Solhan Gençlik Kolları Kurucu Başkanlığı’na getirildi. İki dönem gençlik kolları başkanlığına seçildi. 2008 yılında yapılan Ak Parti 3. Olağan kongresinde Ana Kademe Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. Aynı dönemde Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Malı ve idari işler başkanı olarak görev yaptı. 8 Ocak 2012 tarihinde yapılan 4. Olağan Kongresinde Solhan İlçe Başkanlığına seçildi. 5. Olağan Kongresinde ikinci kez İlçe Başkanı olarak seçildi. 6. Olağan ilçe kongresinde 3. dönem ilçe başkanı olarak seçildi. Halen Ak Parti Solhan ilçe başkanlığı görevini yürütmektedir. 2008 yılında Ak Pati tarafından Bingöl de düzenlenen yerel yönetimler programı siyaset akademisi seminerine katılarak sertifika aldı.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NURULLAH GÜMÜŞSOY

  Yayladere

  1994 yılında Yayladere’de doğdum. İlk, orta ve Lise eğitimimi Yayladere’de tamamladım. Yayladere’de esnaflık yapıyorum.