• BAKAN YILMAZ: ŞEHİT YAKINLARI BAŞIMIZIN TACIDIR

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, şehit yakınlarının baş tacı olduğunu ifade ederek: “Sizler, milletimiz için, ülkemiz için en değerli varlığını, canını feda etmiş, şehitlerimizin yakınlarısınız ve bize onların emanetisiniz. Hükümet olarak her zaman şehit ailelerimizin yanında olduk, bundan sonrada olmaya devam edeceğiz inşallah” dedi.
  Türkçe
 • İNSANLIK DIŞI KATLİAMI KINIYORUM”

  AK Parti İl Başkanı Yusuf Coşkun, İsrail’in Gazze’ye yönelik katliam harekâtını kınadı. Saldırıları ‘insanlık dışı’ olarak niteleyen Coşkun, kalıcı çözümün de “Bağımsız Filistin Devleti” ile mümkün olabileceğini vurguladı.
  Türkçe
 • AK PARTİ İL BAŞKANI YUSUF COŞKUN “BU KÖYLERİN ŞEHİRDEN FARKI KALMADI”

  Bingöl merkez ova köylerini ziyaret eden Coşkun, köylerdeki değişime dikkat çekti: “Yolları ve altyapısı yenilenen bu köylerin şehirden farkı kalmadı. İnşallah tarımsal kalkınmayla daha ileri aşamalara gelecekler” dedi.
  Türkçe
 • AK PARTİ BİNGÖL İL BAŞKANI YUSUF COŞKUN’DAN ÇİFTÇİYE MÜJDE

  Seçim sonrası köy ziyaretlerini sürdüren AK Parti yönetimi, üçüncü turda 22 köyü ziyaret etti. Ziyaretler kapsamında çiftçilerle bir araya gelen AK Parti Bingöl İl Başkanı Coşkun, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın, ahır-ağıl yapımı ve tadilatına yüzde 50 hibe desteği verileceğini söyledi.
  Türkçe
 • BAKAN YILMAZ: KARDEŞLİK İÇİN DUALAR ETMELİYİZ

  Berat Kandili Münasebetiyle bir mesaj yayımlayan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, kardeşlik vurgusu yaptı. Bakan Yılmaz: “dostluk ve kardeşliğin pekişmesi için dualar etmeliyiz” dedi.
  Türkçe
 • “HERKES ÇÖZÜM SÜRECİNE KATKI SUNMALI”

  Van’daki incelemelerde çözüm sürecine değinen Bakan Yılmaz, hizmetlerin gelmesi için herkesin katkı sunması gerektiğini söyledi. Bakan Yılmaz, “Her kim huzura, çözüm sürecine katkı veriyorsa aslında kalkınmaya, refaha da katkı veriyordur. Bunu yapmayanların da hizmet eksikliğinden şikâyet etmeye hakları yok diye düşünüyorum.”
  Türkçe
 • “SİLİKOZİS HASTALARINA DESTEK OLACAĞIZ”

  Seçim sonrası köy ziyaretlerini yoğunlaştıran AK Parti yönetimi, bu kez Karlıova’nın köylerine yöneldi. Taşlıçay Köyü’nü ziyarette silikozis hastalarıyla görüşen İl Başkanı Coşkun: “Taleplerini dinledik. İlgili Bakanlıklarla görüşüp destek olacağız inşallah” dedi.
  Türkçe