• AK PARTİ İL BAŞKANI YUSUF COŞKUN “BU KÖYLERİN ŞEHİRDEN FARKI KALMADI”

  Bingöl merkez ova köylerini ziyaret eden Coşkun, köylerdeki değişime dikkat çekti: “Yolları ve altyapısı yenilenen bu köylerin şehirden farkı kalmadı. İnşallah tarımsal kalkınmayla daha ileri aşamalara gelecekler” dedi.
  Türkçe
 • AK PARTİ BİNGÖL İL BAŞKANI YUSUF COŞKUN’DAN ÇİFTÇİYE MÜJDE

  Seçim sonrası köy ziyaretlerini sürdüren AK Parti yönetimi, üçüncü turda 22 köyü ziyaret etti. Ziyaretler kapsamında çiftçilerle bir araya gelen AK Parti Bingöl İl Başkanı Coşkun, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın, ahır-ağıl yapımı ve tadilatına yüzde 50 hibe desteği verileceğini söyledi.
  Türkçe
 • BAKAN YILMAZ: KARDEŞLİK İÇİN DUALAR ETMELİYİZ

  Berat Kandili Münasebetiyle bir mesaj yayımlayan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, kardeşlik vurgusu yaptı. Bakan Yılmaz: “dostluk ve kardeşliğin pekişmesi için dualar etmeliyiz” dedi.
  Türkçe
 • “HERKES ÇÖZÜM SÜRECİNE KATKI SUNMALI”

  Van’daki incelemelerde çözüm sürecine değinen Bakan Yılmaz, hizmetlerin gelmesi için herkesin katkı sunması gerektiğini söyledi. Bakan Yılmaz, “Her kim huzura, çözüm sürecine katkı veriyorsa aslında kalkınmaya, refaha da katkı veriyordur. Bunu yapmayanların da hizmet eksikliğinden şikâyet etmeye hakları yok diye düşünüyorum.”
  Türkçe
 • “SİLİKOZİS HASTALARINA DESTEK OLACAĞIZ”

  Seçim sonrası köy ziyaretlerini yoğunlaştıran AK Parti yönetimi, bu kez Karlıova’nın köylerine yöneldi. Taşlıçay Köyü’nü ziyarette silikozis hastalarıyla görüşen İl Başkanı Coşkun: “Taleplerini dinledik. İlgili Bakanlıklarla görüşüp destek olacağız inşallah” dedi.
  Türkçe
 • “KÖYLÜLERİMİZİN RAHATI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

  Bingöl merkeze bağlı 15 köyü ziyaret eden AK Parti Bingöl İl Başkanı Yusuf Coşkun, köylünün rahat edebilmesi için çalışmaların aralıksız sürdürüleceğini ifade ederek, tüm köylerin ziyaret edilerek sorunların yerinde tespit edileceğini söyledi.
  Türkçe
 • AK Parti’nin yüz akı olan şehre ‘özel model’

  AK Parti'nin yüz akı olan şehre 'özel model' Yücel Barakazi, “Biz Bingöl'de barış süreciyle ilgili olarak özel bir model oluşturacağız." dedi ve Bingöl'ün bölge için neden önemli olduğunu açıkladı. AK Parti ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği destekle her seçim ve referandum sürecinde adından bahsedilen şehir olan Bingöl'e 'çözüm süreciyle ilgili özel model' geliyor. AK Parti Bingöl Belediye Başkan Adayı Yücel Barakazi, devam eden çözüm sürecine katkı sunmak amacıyla Bingöl'de "özel barış modeli" oluşturacaklarını söyledi. Barakazi, modeli Türkiye ve dünya barışına sunacaklarını kaydetti.
  Türkçe