Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
19-01-2021 11:56:19

Bingöl İl Kongremiz

AK Parti Bingöl 7. Olağan İl Kongremizi Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın telekonferans bağlantısı ve delegasyonumuzun yoğun katılımıyla gerçekleştirdik.

 

Özlem Düğün Salonu'nda maske mesafe kurallarına azami dikkat edilerek yapılan kongremize;

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Hamza Dağ, Gençlik ve Spor eski Bakanımız Suat Kılıç, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl Milletvekilimiz Feyzi Berdibek, İl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, ilçe belediye başkanları, ilçe parti başkanları, belediye ve il genel meclis üyeleri, önceki dönem milletvekilleri, il başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bağlantısıyla AK Parti Bingöl İl Başkanımız Haşim Sağlar ve yönetim kurulu üyelerimizi tanıtılarak kongre gerçekleştirildi.
Kongrede konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ,"Bingöl deyince İzmir’den şöyle bir baktığımda aklımıza ne geliyor diye düşündüm. Açıkçası Bingöl ve Bingöllüler deyince, her dönem milletinin ve devletinin yanında olan burada bir sınır taşı gibi dimdik duran insanlar aklımıza geliyor. Pandemi sebebiyle il kongrelerimizi biraz farklı yapıyoruz. Normalde biliyorsunuz il kongrelerimizin tamamına Cumhurbaşkanımız bizzat katılım yapardı. Şimdi video konferansla katılım sağlıyorlar. Son yaptığımız MYK toplantısında da, 'eğer pandemi olmasaydı her ilin kongresine katılır, o illerde sesimizi gümbür gümbür duyururduk' dedi. İçinde bir heyecan, o heyecan kelimelere yansıyor”diye konuştu.

“Sadece Bingöl’e baktığınızda AK Parti’nin hizmetlerini görmeye yeter”
Bingöl’deki yatırımlara ilişkin konuşan TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz da “AK Parti bir erdemliler hareketi olarak kuruldu, partiye dönüştü. Bu hareketin bu partinin omurgasını bel kemiğini de teşkilatlarımız oluşturuyor. Sadece Bingöl’e baktığınızda AK Parti’nin hizmetlerini görmeye yeter. Üzerinden geçtiğimiz yollar, şehirlerimizin altyapısı, kırsal alanlara götürülen hizmetler, şehirlerimizde üniversitelerimiz var. Bingöl üniversitesi de doğuda parlayan bir yıldız. Havalimanımız var. Ankara’ya, İstanbul’a o kadar uzak değiliz. Mesafeler kısaldı. Yine hastanelerimiz var. Bingöl’de yeni yapılmamış hastanemiz yok. İl ve ilçeler dahil olmak üzere. Sayın bakanımız da müjdeyi verdi. Bingöl’e mevcut hastanenin yanında 500 yataklı bir şehir hastanesi yapacağız inşallah. 2023’de Bingöl büyük bir sağlık kampüsüne kavuşmuş olacak. dedi.

 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.